Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїУ Житомирі на територію гідропарку самовільно заїхали дві автівки, патрульні знайшли водіїв...

У Житомирі на територію гідропарку самовільно заїхали дві автівки, патрульні знайшли водіїв та оштрафували. ФОТО

На вихідних до велопатруля звернувся керівник одного із комунальних підприємств Житомира та повідомив, що пасажир з авто самовільно підняв шлагбаум та кілька автомобілів в\’їхали в гідропарк на пішохідну зону.

Реклама

Про це 29 травня розповіли у пресслужбі патрульної поліції Житомирської області.

“Патрульні отримали відеодокази порушення, та вирушили на пошуки транспортних засобів, які порушили вимогу інформаційно-вказівного знаку 5.36 “Пішохідна зона”. Невдовзі обидві автівки та водіїв, патрульні виявили на території парку.

Інспектори провели розгляд справи та винесли адміністративні постанови за ч. 1 ст. 122 (Порушення вимог дорожніх знаків та розмітки), за що передбачена відповідальність у вигляді штрафу — 340 гривень.

Реклама

Керманичі погодились зі своїм правопорушення та сплатили штраф на місці за допомогою портативного термінала, що мали з собою велопатрульні, а також покинули межі пішохідної зони”, – йдеться у повідомленні.

Заявник подякував патрульним за оперативне реагування на звернення та професіоналізм.

Шановні гості та мешканці міста, будьте законослухняними та не порушуйте ПДР.

Реклама
У Житомирі на територію гідропарку самовільно заїхали дві автівки, патрульні знайшли водіїв та оштрафували. ФОТО
У Житомирі на територію гідропарку самовільно заїхали дві автівки, патрульні знайшли водіїв та оштрафували. ФОТО
У Житомирі на територію гідропарку самовільно заїхали дві автівки, патрульні знайшли водіїв та оштрафували. ФОТО
У Житомирі на територію гідропарку самовільно заїхали дві автівки, патрульні знайшли водіїв та оштрафували. ФОТО

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама