Житомирські спортсмени здобули медалі на Чемпіонаті України в олімпійських видах програми серед юнаків, дівчат, молодших юнаків та дівчат з велосипедного спорту на шосе.
Про це повідомило у Facebook управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної військової адміністрації.
У повідомленні йдеться, що змагання проходили у місті Біла Церква та тривали з 10 по 11 червня.
“У змаганнях взяли участь 130 велосипедистів з різних областей України. У перший день змагань спортсмени змагалися за медалі в індивідуальній гонці на час, у другий день – в груповій гонці у чотирьох вікових категоріях”, – пише управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА.
Житомирські велогонщики посіли призові місця у таких категоріях:
Старовойтов Дмитро виборов золото в індивідуальній та груповій гонках;
Фурник Анастасія здобула дві срібні медалі в індивідуальній та груповій гонках.





