Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаЩо пишуть житомиряни з приводу об'єднання дорослої та дитячої лікарень в одну

Що пишуть житомиряни з приводу об\’єднання дорослої та дитячої лікарень в одну

У міській раді об\’єднують дві лікарні – Дитячу лікарню імені В. Й. Башека та Лікарню №2 імені. В. П. Павлусенка – в одну.

Що про це пишуть житомиряни:

Реклама

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама