У Житомирі 20 липня близько 9 ранку на вулиці Івана Гонти автівка збила дитину, її забрала «швидка».
У пресслужбі патрульної поліції в Житомирській області підтвердили інформацію про факт ДТП.
«Виклик про автопригоду на вулиці Івана Гонти 20 липня надійшов о 9:12, автомобіль Jeep Patriot здійснив наїзд на неповнолітнього. Дитину госпіталізували, на місці працюють слідчі з ДТП», – розповіли в патрульній поліції.
У пресслужбі Житомирського РУП розповіли, що травми отримала дівчинка 2014 року народження, її госпіталізували до Житомирської обласної дитячої лікарні.




