Лікар на борту літака авіакомпанії KLM півтори години реанімував пасажирку із серцевим нападом та врятував їй життя. Подробицями історії поділився аргентинський портал 0221.com.ar.
Джерело уточнює, що інцидент стався на рейсі з Амстердама до Буенос-Айресу. Коли лайнер пролітав над Атлантичним океаном, у голландки сталася зупинка серця, і її попутник-лікар надав їй першу допомогу.
Повітряному судну довелося здійснити аварійну посадку в Сан-Паулу в Бразилії, де на нього чекали екстрені служби. Інформація про стан пасажирки не повідомляється.
За словами 36-річного лікаря, коли туристці стало погано, у літаку почалася паніка.
«Ми не знали, де що знаходиться, і ми мали дуже мало місця в проході. До того ж заважала турбулентність та інші пасажири, котрі постійно намагалися подивитися, що відбувається», — розповів він журналістам видання.
Також відомо, що лікареві допомагали інші пасажири: вони перекладали слова чоловіка голландки, який розповідав медичному працівникові історію хвороби дружини. Реанімація туристки зайняла близько 90 хвилин.
Видання зазначає, що пасажирці пощастило опинитися в одному літаку з лікарем. Чоловік зізнався, що він ледве потрапив на рейс в аеропорту Амстердама, оскільки літак був заповнений.




