ГоловнаПодіїБердичівляни жаліються на вимкнені у робочий день телефони в міській лікарні
Бердичівляни жаліються на вимкнені у робочий день телефони в міській лікарні
Мешканка Бердичева обурена фактом, що у робочий день неможливо додзвонитися до міської лікарні. Після обіду в 15.45 до телефону в лікарні так ніхто і не підійшов.