Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїБердичівляни жаліються на вимкнені у робочий день телефони в міській лікарні

Бердичівляни жаліються на вимкнені у робочий день телефони в міській лікарні

Мешканка Бердичева обурена фактом, що у робочий день неможливо додзвонитися до міської лікарні. Після обіду в 15.45 до телефону в лікарні так ніхто і не підійшов.

Реклама
Бердичівляни жаліються на вимкнені у робочий день телефони в міській лікарні

Що про це пишуть в інтернеті:

Бердичівляни жаліються на вимкнені у робочий день телефони в міській лікарні

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама