– Що це за дебілізм, бо по другому не назвеш.
Якщо потрібна довідка про склад сім\’ї, дають тільки власнику на кому будинок.
А ті хто прописаний не мають права взяти, а якщо власника немає в місті.
То можна про довідку забути чи як.
Раніше без проблем в ЖЕКу давали, а це поводять новшевства, самі толком не знають як користуватися, а люди повинні страждати.
Що пишуть бердичівляни в інтернеті:




