Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїХто розвів бардак в українській енергетиці і чим це все закінчиться?

Хто розвів бардак в українській енергетиці і чим це все закінчиться?

Давно не було так смішно, і одночасно сумно.

З різницею в 1 годину Міністерство енергетики та Укренерго виходять з повністю протилежними новинами.

Реклама

О 12-ій Міненерго пише, що дефіциту немає в мережі, а о 13.00 Укренерго пише, що ми маємо суттєвий дефіцит електроенергії і проблеми досить серйозні.

Ми на протязі 5 годин поспіль беремо аварійно електроенергію в Польщі та Румунії ( інакше прийшлося б відключати цілі регіони), а Міненерго весь цей час мовчить, як нічого і не відбувається.

Ви розумієте який бардак у нас і енергетиці і до чого ми з вами йдемо??

Реклама
Хто розвів бардак в українській енергетиці і чим це все закінчиться?
Олег Попенко

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама