Давно не було так смішно, і одночасно сумно.
З різницею в 1 годину Міністерство енергетики та Укренерго виходять з повністю протилежними новинами.
О 12-ій Міненерго пише, що дефіциту немає в мережі, а о 13.00 Укренерго пише, що ми маємо суттєвий дефіцит електроенергії і проблеми досить серйозні.
Ми на протязі 5 годин поспіль беремо аварійно електроенергію в Польщі та Румунії ( інакше прийшлося б відключати цілі регіони), а Міненерго весь цей час мовчить, як нічого і не відбувається.
Ви розумієте який бардак у нас і енергетиці і до чого ми з вами йдемо??





