За дев\’ять років війни я був на сотнях поховань загиблих Героїв, на них бачив багато людей – рідні, знайомі, побратими, прості люди, які прийшли подякувати і вшанувати загиблого воїна.
Але жодного разу я не бачив там ні Безуглу, ні Арахамію чи якогось иншого “слугу народа”, тим паче на колінах перед труною Героя…
А Головнокомандувача Збройних сил України генерала Залужного бачив, був поруч і чув його щирі, неформальні слова…
Можливо, комусь “какаяразніца”, але для мене це важливо!
Честь, пане генерале!




