Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУ селищі на Житомирщині чоловік викрав з лікарні 10 аптечок. ФОТО

У селищі на Житомирщині чоловік викрав з лікарні 10 аптечок. ФОТО

29 листопада до Коростенського районного управління поліції звернувся головний лікар Іршанської лікарні із заявою про те, що з медичної установи зникли 10 нових аптечок, наданих міжнародною благодійною організацією.

Реклама

Про це 1 грудня розповіли у відділі комунікації поліції Житомирської області.

“Поліцейські з\’ясували, що днями невідомий виходив з установи через підвальне приміщення з пакунком у руках. Опитавши свідків, поліцейські встановили, що до злочину ймовірно причетний 43-річний житель Іршанська. Чоловік у скоєному зізнався, але мотивів крадіжки пояснити не зміг. Нині у межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України, встановлюються всі обставини події”, – йдеться у повідомленні.

Слід зазначити, що крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану, карається позбавленням волі на строк від п\’яти до восьми років.

Реклама
У селищі на Житомирщині чоловік викрав з лікарні 10 аптечок. ФОТО
У селищі на Житомирщині чоловік викрав з лікарні 10 аптечок. ФОТО
У селищі на Житомирщині чоловік викрав з лікарні 10 аптечок. ФОТО
У селищі на Житомирщині чоловік викрав з лікарні 10 аптечок. ФОТО
У селищі на Житомирщині чоловік викрав з лікарні 10 аптечок. ФОТО
У селищі на Житомирщині чоловік викрав з лікарні 10 аптечок. ФОТО

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама