Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїПерша леді України відвідала Житомирщину

Перша леді України відвідала Житомирщину

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

Сьогодні перша леді України Олена Зеленська відвідала Житомирщину.

Реклама

Вона привітала з днем Святого Миколая дітей, які відвідують “Школи супергероїв” в Житомирській обласній та міській дитячих лікарнях.

“Школи супергероїв” – це класи, створені при дитячих лікарнях спеціально для маленьких пацієнтів, яким потрібно перебувати там тривалий час. Адже іноді діти вимушені довго, часом по кілька місяців перебувати в лікарняних палатах. Через це вони не можуть у звичному режимі відвідувати заклади дошкільної освіти чи школу. А завдяки таким школам, їхнім учителям і педагогам можна й лікуватися, і навчатися одночасно, не відстаючи від програми, здобувати знання, знаходити друзів та будувати плани на майбутнє.

Цей проєкт ініціювала та безпосередньо опікується його розвитком Олена Зеленська. Наразі до нього приєдналися вже 11 лікарень. Дві з них – на Житомирщині.

Реклама

Солодощів юним героям часто не можна, тому від Фундації Олени Зеленської до свята вони отримали набори для розвитку та творчості, іграшки й конструктори, якими зможе користуватися весь клас.

Під час уроку разом з дітьми та Першою леді України дослідили історію Святого Миколая та чудово провели час.

Побажали маленьким розумника швидкого одужання та теплих, мирних і радісних свят, проведенню яких не завадять жодні випробування! А також в майбутньому відкривати подарунки від Святого Миколая вдома.

Реклама
Реклама
Читайте також
Реклама
Реклама
Реклама