Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїСпортсменка з Бердичева здобула бронзову медаль з важкої атлетики

Спортсменка з Бердичева здобула бронзову медаль з важкої атлетики

Вихованка Бердичівської ДЮСШ ім. Лонського Наталія Токова здобула бронзову медаль Чемпіонату “ВФСТ “Колос” з важкої атлетики.

Реклама

А також друге місце у поштовху та бронзові медалі у ривку та сумі двоборства у Відкритому турнірі пам`яті Андрія Хвесика серед юнаків та дівчат до 17 років, які проходили 1-3 грудня у місті Камінь-Каширський (Волинська область) у ваговій категорії 49 кілограм.

Тренер Гвіздон Людмила Валеріївна.

Передаю паблік Бердичів Підслухано

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама