Реклама
Свіжі новини
ГоловнаТоп-новиниКілька днів обкрадав будинок у дачному кооперативі - поліцейські оголосили про підозру...

Кілька днів обкрадав будинок у дачному кооперативі – поліцейські оголосили про підозру житомирянину

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

Житомирянин кілька днів обкрадав дачу у Новогуйвинській громаді. Загальна сума збитків близько 40 тисяч гривень.

Реклама

Про це 15 грудня повідомила пресслужба Житомирського районного управління поліції.

«Про зникнення цінних речей зі свого будинку у Новогуйвинській громаді правоохоронців повідомив житель обласного центру. Потерпілий розповів, що за час його кількатижневої відсутності з оселі були викрадені мотоблок, газонокосарка, електроінструменти та інше цінне майно.

Оперативники кримінальної поліції провели низку розшукових заходів, проаналізували наявну слідову інформацію та встановили причетного до крадіжки. Ним виявився 28-річний житомирянин. Встановлено, що він вже раніше притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини», – йдеться у повідомленні.

Реклама

Чоловіка поліцейські розшукали в обласному центрі. Він визнав свою провину в учиненому та розповів, що до оселі навідувався не один раз. Усередину потрапляв через незачинені двері господарського приміщення і кілька днів виносив цінні речі. Не погребував чоловік і набором посуду та кальяном.

Викрадене майно він вже встиг продати. Кошти від продажу поцупленого він вже встиг витратити. Загальна сума збитку, спричиненого потерпілому, становить близько 40 тисяч гривень.

Відтак на підставі зібраних доказів слідчі відділу поліції №1 Житомирського РУП повідомили чоловікові про підозру в учиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України.

Реклама

Згідно з чинним законодавством таємне викрадення майна, вчинене у період воєнного стану, карається від 5 до 8 років ув’язнення.

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама