Попри війну, низькі заробітні плати в країні продовжують рости ціни та тарифи. Так, жителі Новогуйвинської громади побачили, що і на воду має зрости ціна.
Місцеві жителі шоковані та обурюються, запевняючи, що з їх кранів і так вже тече “золота” вода.
Що коментують:
– Це вже що, золота вода? Де є такі тарифи???Чому тільки у нас така дорога вода, хто дає такі пропозиції?
– Це, мабуть наші, так звані депутати вирішили?
– Виконком.
– Коли вони вже понаїдаються? Останню шкуру з людей стягнули. Совісті нема.Жах.
– Якось промахнулися – якщо не помиляюся водовідведення дорожче було, то треба було його до 50 підняти. Чорний гумор в дії з мого боку.





