Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаУ жителя Ємільчинської громади зник мотоцикл: поліцейські знайшли 21-річного викрадача

У жителя Ємільчинської громади зник мотоцикл: поліцейські знайшли 21-річного викрадача

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

На початку січня до поліції звернувся 71-річний житель Ємільчинської громади з повідомленням про зникнення його мотоцикла «Viper». У ситуації розбирались правоохоронці відділення поліції №1 (смт Ємільчине) Звягельського районного відділу.

Реклама

Про це 2 лютого повідомляє Звягельський районний відділ поліції.

“За слів пенсіонера, хтось викрав його двоколісник уночі з території приватного домоволодіння. Відтак поліцейські розпочали пошуки причетного. Провівши низку заходів, правоохоронці встановили, що до правопорушення причетний 21-річний житель Лугинської громади. Його розшукали за місцем проживання.

Молодик свою провину визнав та розповів, що транспортний засіб передав знайомому. Мотоцикл поліцейські вилучили.

Реклама

За вказаним фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України. Днями причетному оголосили про підозру у вчиненні вказаного правопорушення. Досудове розслідування триває“, – йдеться у повідомленні.

За чинним законодавством підозрюваному за такі дії може загрожувати обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на той самий строк.

У жителя Ємільчинської громади зник мотоцикл: поліцейські знайшли 21-річного викрадача

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама