У Бердичеві рятувальники за допомогою лому та кувалди відчинили двері квартири, де знаходилася пенсіонерка, яка має проблеми зі здоров’ям.
Про це 14 лютого повідомила пресслужба ГУ ДСНС України у Житомирській області.
«13 лютого о 16:52 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що необхідна допомога рятувальників у відкриванні дверей квартири одного з бердичівських будинків. Власниця квартири після перенесеного інсульту знаходилася у ванній кімнаті та самостійно пересуватися не могла. Двері в оселю були зачинені зсередини і тому її доглядальниця не могла потрапити в оселю», – йдеться у повідомленні.
Рятувальники за допомогою лому та кувалди відчинили двері помешкання та зайшли в квартиру. Від допомоги медиків господарка відмовилася.
Подібну допомогу з відкривання дверей надавали рятувальники вчора й у Житомирі, де виявили померлу власницю квартири. Того ж дня у м. Коростишів Житомирського району підтопило підвал багатоквартирного житлового будинку. Рятувальники застосували мотопомпу та пожежний автомобіль і відкачали там близько 3 куб. м води.




