У Попільні, поліцейські затримали особу, яка має причетність до підриву боєприпасу біля місцевої лікарні. Повідомлення про вибух у селищі надійшло до поліції 21 лютого близько 17:00, але, на щастя, жодна людина не постраждала. Інцидент був розкритий поліцією Житомирської області, яка надала наступну інформацію 22 лютого.
Поліцейські з відділення поліції №2 у смт Попільня Житомирського району разом із фахівцями вибухотехнічної служби ГУНП області працювали на місці події. Поблизу одного з корпусів лікарні були виявлені сліди від підриву, що, ймовірно, походили від боєприпасу, а поруч було затримано чоловіка. Попередньо встановлено, що цей місцевий житель у віці 41 рік кинув на землю вибуховий пристрій, який він носив у кишені.
Поліцейські зафіксували всі обставини і зібрали матеріальні докази. Чоловіка затримали за статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України (затримання уповноваженою службовою особою) і повідомили про підозру у грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, вчиненим із застосуванням вогнепальної або холодної зброї (стаття 296 Кримінального кодексу України).
Відповідно до законодавства, такий вчинок карається ув\’язненням на строк від 3 до 7 років. Крім того, правоохоронці розслідують знаряддя та походження зброї у межах відкритого кримінального провадження за статтею 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами).




