Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїНа Житомирщині та ще в трьох регіонах безпідставно виплатили "бойові" на суму...

На Житомирщині та ще в трьох регіонах безпідставно виплатили \”бойові\” на суму 186 млн грн, — Міноборони

У військових частинах Житомирщини, Київщини, Полтавщини та Хмельниччини безпідставно виплачували “бойові” окремим військовим, які виконували обов\’язки, не пов\’язані з веденням бойових дій. Йдеться про суму у 186,6 мільйона гривень.

Реклама

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook поінформувало Міністерство оборони України.

“Низка військовослужбовців перебували у пунктах постійної дислокації та виконували функціональні обов’язки, не пов’язані з веденням бойових дій, але отримували бойові доплати. Йдеться про факти виявлення відповідних наказів у військових частинах на Київщині, Житомирщині, Хмельниччині та Полтавщині. Усього таких порушень встановлено на загальну суму 186,6 мільйона гривень”, — пише пресслужба Міноборони.

Матеріали аудитів передали правоохоронцям для встановлення вини посадових осіб та відшкодування завданих державі збитків.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама