Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаЖитомирське "Полісся" програло "Олександрії"

Житомирське \”Полісся\” програло \”Олександрії\”

Полісся на своєму полі програло Олександрії в матчі 20-го туру Української Прем’єр-ліги – 1:2.

Підопічні Руслана Ротаня вийшли вперед на 10-й хвилині поєдинку: Микола Михайленко замкнув подачу Владислава Калітвінцева, сина головного тренера Полісся Юрія Калітвінцева.

Житомирська команда відігралася у другому таймі. На 62-й хвилині Артем Козак реалізував пенальті, призначений за фол на Лукасі Тейлорі.

Ближче до кінця зустрічі Артем Шулянський повернув перевагу Олександрії. Полісся не зуміло уникнути поразки. До того ж, на 82-й хвилині господарі поля залишились у меншості після вилучення Тейлора.

Полісся продовжило свою безвиграшну серію у чемпіонаті до шести матчів. Команда Калітвінцева посідає 6-те місце в УПЛ.

Олександрія здобула п’яту перемогу у поточному розіграші чемпіонату України. Містяни піднялися на 11-ту позицію в турнірній таблиці.

У наступному турі Полісся зіграє проти Оболоні 16 березня. Олександрія прийме Ворсклу 15 березня.