Жителі Житомира скаржаться на те, що на деяких вулицях автомати з питною водою приймають гроші, але воду не наливають.
“Шановне керівництво питної води ДОЛИНА!!! Відремонтуйте приймачі монет у своїх автоматах питної води. По вул.Гоголівській 1, постійно ця проблема що приймає монети но воду не надає.На телефон 0996455543 що вказаний на автоматі не відповідають. Якщо не поладити, то будемо дану проблему вирішувати по іншому”, – бідкаються містяни.
Така сама проблема на вулицях Степана Бандери і Ріхтера.
Власники автоматів з питною водою відписали житомирянам на їх скарги.
“Написала скаргу їм на сайт, ось надали таку відповідь, а також пере дзвонили до мене і повідомили що монето приймачі робити ніхто не буде, як є так є, дзвонити в робочий час і воду повернемо, а ні то на другий день зверніться з 8 до 17 і тоді повернемо, а якщо так не виходить то пишіть їм на пошту номер своєї карти і повернуть кошти на карту”, – розповіла житомирянка.





