Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаУ Житомирі поліцейські розшукали 3-річного хлопчика, які відкрив двері та пішов з...

У Житомирі поліцейські розшукали 3-річного хлопчика, які відкрив двері та пішов з дому

Учора в Житомирі пообіді патрульні отримали повідомлення від стурбованої матері, яка повідомила що її 3-річний син самостійно відкрив двері та вийшов за межі приватного будинку.

Реклама

Про це 16 квітня розповіли у пресслужбі патрульної поліції в Житомирській області.

“Не гаючи часу, під час слідування на виклик, в телефонному режимі, ми отримали від матері детальний опис хлопчика та оперативно розпочали пошуки на прилеглих до будинку територіях. Невдовзі, неподалік місця проживання, патрульні у дворі будинку помітили хлопчика, схожого за орієнтуванням. Він був без взуття, верхнього одягу та весь мокрий, адже на вулиці дощило. Щоб зігріти малечу, ми загорнули його у куртку. З батьками хлопчика провели профілактичну бесіду та повідомили працівників ювенальної превенції про зазначену подію.

Батьки, пам\’ятайте — ви несете відповідальність за життя та здоров\’я своїх дітей! Бережіть найдорожчих”, – наголосили правоохоронці.

Реклама
У Житомирі поліцейські розшукали 3-річного хлопчика, які відкрив двері та пішов з дому

Читайте також
Реклама