У Житомирі тестують нову тролейбусну лінію.
Про це 23 травня повідомляє комунальне підприємство «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління».
«Тестується нова тролейбусна лінія. Відповідно до затвердженого графіка триває будівництво тролейбусної лінії по вулиці Героїв Пожежників. З 23 травня КП ЖТТУ розпочинає випробування контактної мережі. По маршруту будуть курсувати тролейбуси в тестовому режимі, тобто без пасажирів», – йдеться в повідомленні.
«Тестування відбуватиметься з 22 по 29 травня. Уже один тролейбус проїхав по маршруту. Тож якщо всі тестування пройдуть добре, працюватиме підстанція, то, можливо, нова тролейбусна лінія запрацює з 1 червня, як і планували», – розповів начальник КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Сергій Лазарєв.




