Депутати голосуватимуть за зменшення виплат Олегові Дзюбенку, який зараз фактично очолює раду, та заступнику голови — Володимиру Ширмі
На розгляд чергової сесії Житомирської обласної ради винесуть питання про зміни умов оплати праці голови та заступників голови облради – скасовують пункти щодо преміювання.
Про це йдеться у проєкті рішення, підготовленому до розгляду.
Зазначимо, що пропонують зменшити виплати Олегу Дзюбенкові, який обіймає посаду першого заступника голови Житомирської облради, але через відсутність керівника, фактично очолює раду. А також — заступникові голови Володимиру Ширмі.
Зокрема, планують виключити кілька пунктів з ухваленого рішення від 27 листопада 2020 року.
— Здійснювати щомісяця преміювання голови Житомирської обласної ради, у розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг, вислугу років, особливий характер роботи тощо…
— Преміювання до Дня Конституції України, Дня Незалежності України та Дня місцевого самоврядування здійснювати у розмірі посадового окладу.
Якщо депутатський корпус підтримає зміни, то коригування вже врахують під час виплат за червень.
Зауважимо, крім премії, керівники Житомирської облради отримують також надбавку за особливий характер роботи та інтенсивність праці у розмірі 90% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг.
Також можуть надавати матеріальну допомогу для вирішення так званих соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати.
Окрім цього, Олег Дзюбенко і Володимир Ширма мають ще доплату за науковий ступінь кандидата економічних наук у розмірі 5% посадового окладу.






