Українським ФОПам під час війни піднімають податки в чотири рази. Чому не піднімають податки ахметовим, коломойським, пінчукам та іншим олігархам?
Реклама
Українським ФОПам під час війни піднімають податки в чотири рази. Чому не піднімають податки ахметовим, коломойським, пінчукам та іншим олігархам?