Подія трапилась у Житомирі у громадському транспорті через відсутність “картки житомирянина”.
“Я шокована, навчіть розмовляти нормально з людьми водіїв, контролерів! На фразу – немає картки житомирянина відповідь- це ваші проблеми???Ви серйозно? Це нормально? А пояснити яка група і як проїзд чи безкоштовно чи оплата? Відповідь- ви з другої планети? Мадам…це вас хто пустив на маршрут?! А їздять люди із сіл…, дідусі, бабусі..чи вони не люди!?.Тк що спустіться на землю, шановні!і дякуючи допису тепер я знаю прізвище і ім\’я, чи не так, пані контролер міністр”, – зробила допис у фейсбук Ксенія Антонюк.






