Реклама
Свіжі новини
ГоловнаТоп-новиниБердичівлянка, яка на вулиці втратила свідомість, дякує своїм рятівникам

Бердичівлянка, яка на вулиці втратила свідомість, дякує своїм рятівникам

Дівчина, яка знепритомніла, вдячна людям, які викликали швидку і не залишили її одну без свідомості в Бердичеві.

Реклама

“Хочу подякувати всім небайдужим чоловікам та жінкам, які сьогодні (близько 14 години) допомогли мені прийти в себе після втрати свідомості, викликали швидку і чекали поряд зі мною весь час. Бажаю вам всього найкращого у вашому житті і дякую що не пройшли повз.

Нажаль через свій стан, на тей момент, я не запам\’ятала нікого з вас особисто. Але пам\’ятаю що вас було багато).

Мене стабілізували і я вже вдома.

Реклама

Ще раз дякую від усієї душі”, – зробила допис у Фейсбук Олександра Ананьєва

Бердичівлянка, яка на вулиці втратила свідомість, дякує своїм рятівникам
Бердичівлянка, яка на вулиці втратила свідомість, дякує своїм рятівникам

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама