Житомирський міський голова Сергій Сухомлин на своїй сторінці у Фейсбук опублікував фото з дітьми Героїв, які тільки повернулися з Артеку, що в Буковелі.
“Альбом з памʼятними фото та побажаннями. Від дітей наших Героїв.
Найприємніше — бачити їхні посмішки, коли розповідали про відпочинок в Карпатах. Вони тільки повернулись із Буковелю, з Артека. З масою вражень та емоцій! А це так важливо для дітей. Особливо під час війни”, – написав міський голова Житомира у соцмережі.






