Нещодавно житомирський Поліський національний університет закінчив роботи на бічному фасаді
Окрім фарбування більше нічого не проводилось, тому новою фарбою лише закріпили дефекти фасаду, а саме карнизу, капітелі та окремих частин лиштви. Також невідомо чому всі виступаючі елементи були пофарбовані тільки з лицевої сторони, що робить їх пласкими і не відповідає історичній правді.
Загалом провелись досить дивні маніпуляції з фасадом памʼятки архітектури, які ніякої користі їй не привели, тому маємо надію, що колись цей фасад дочекається професійної реставраційної роботи, адже стан фасаду в окремих частинах вже є поганим.






