Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаУ Житомирі почали застосовувати графіки погодинних відключень

У Житомирі почали застосовувати графіки погодинних відключень

З 15 липня у Житомирі почали застосовувати графіки погодинних відключень.

Реклама

Зокрема, з ранку 16 липня в центрі міста частково знеструмлена Київська і прилеглі квартали, на деяких перехрестях центральної вулиці не працюють світлофори. Заклади, переважно, аптеки, використовують генератори.

АТ «Житомиробленерго» близько 9-ї ранку інформувало, що графік відключень на 16 липня змінені.

«За розпорядженням НЕК «Укренерго» – через складну ситуацію в енергосистемі погодинні відключення 16.07.2024 охоплюватимуть одразу чотири черги. З графіками погодинних відключень електроенергії (ГПВ) можна ознайомитись на нашому сайті: https://www.ztoe.com.ua/unhooking-search.php. Нагадаємо, рішення про обмеження приймає НЕК «Укренерго». У разі отримання нових розпоряджень – інформуватимемо», – йдеться у повідомленні.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама