Про це написали в одній із бердичівських соціальних мереж.
– Діло було на залізничному вокзалі. Сьогодні зранку, мені потрібно було зняти пенсію з картки Ощадбанк.
Підійшли до банкомату Ощадбанк, НЕ РОБИТЬ.
Підійшли до банкомату Райффайзенбанк, НЕ РОБИТЬ.
Підійшли до банкомату Укргазбанк, НЕ РОБИТЬ.
Зайшли у Фору, ПОЛУЧИЛИ на касі гроші.
То що це було???!!!




