Приємно буде, якщо вода у Житомирі буде чистою і безпечною для споживанняЖитомирянка Валерія у соцмережі Фейсбук поділилася з містянами незвичною ситуацією, їй в особисті повідомлення написав директор водоканалу та поцікавився якістю води.
“Та сама ситуація, що вчора… Але з великою поправкою)))
1. Неочікувано для ЗВИЧАЙНОГО СПОЖИВАЧА в особисті повідомлення написав Директор Водоканалу Роман Ілик, поцікавився адресою і вже через 20 хв. на провулку стояла бригада з промивкою мережі… сказати, що здивована…. Це дуже просто…. фіксуємо!
2. Ситуація дійсно виправлена
3. Житомирянам раджу не спішити розганяти «зрадоньку», дійсно приємно здивована
Не все так погано…, повірте”, – написала жінка.





