А я говоритиму – про залежність.А я говоритиму – про залежність.
Залежність від своєї Армії. Залежність від свого Слова. Залежність від істинно українського Храму. Залежність від інстинкту самозбереження Нації. Залежність від потреби мати справді Українську владу. Залежність від радості облаштовувати і прикрашати свою Землю.
Це і є – бути незалежними у цьому зловорожому світі. Власне – Бути.
«Прологи ранків. Епілоги вечорів».




