У росії закінчено штурм колонії під Волгоградом, де терористи захопили заручників.У росії закінчено штурм колонії під Волгоградом, де терористи захопили заручників. За попередньою інформацією, одного терориста вбито і двох поранено під час штурму. За іншою інформацією вбито всіх ісламістів. Також стверджується, що всіх заручників звільнено.
Штурм тривав 30 хвилин, повідомляє Telegram-канал ASTRA.
За даними Telegram-каналу SHOT, захоплення колонії № 19 у місті Суровікино Волгоградської області відбулося під час засідання дисциплінарної комісії близько 12:00. Напад вчинили троє чи четверо ув\’язнених. Вони називають себе членами «Ісламської Держави».
Нападники скористалися тим, що всі разом перебували в одному місці — поряд із кількома співробітниками ФСВП. Щонайменше одну людину вбито: черговий колонії спробував чинити опір терористам, але вони його зарізали.
Серйозно поранено п\’ятьох осіб: четверо співробітників (включно з 45-річним начальником колонії полковником внутрішньої служби Андрієм Дев\’ятовим) і одним ув\’язненим. Начальника Андрія Дев\’ятова терористи видали силовикам, його госпіталізовано до реанімації.
Терористи вимагали гелікоптер з пілотом, два мільйони доларів та повітряний коридор на південний схід, щоб втекти з росії.
За даними ЗМІ, терористи були уродженцями Таджикистану та Узбекистану.
Як повідомляє Telegram-канал Mash, під час штурму 23-річний уродженець Таджикистану Рустамчон Наврузі намагався підірвати себе за допомогою «жилета смертника». Але система не спрацювала. Спецназ встиг ліквідувати його.




