Реклама
Свіжі новини
ГоловнаНа війні загинув мешканець Довбиської громади - Вітовський Михайло Олегович

На війні загинув мешканець Довбиської громади – Вітовський Михайло Олегович

Від ворожого FPV дрону на Донеччині загинув мешканець Довбиської громади

Реклама

До Довбиша знову надійшла трагічна звістка з фронту.

28 серпня на Донеччині від ворожого FPV дрона загинув молодший сержант Михайло Олегович Вітовський, 2001 року народження.

У свої 20 років Михайло став на захист кожного з нас та своєї країни від російських загарбників. Як десантник, він воював на найнебезпечніших напрямках.

Реклама
На війні загинув мешканець Довбиської громади - Вітовський Михайло Олегович

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама