Питання до працюючих мам у Бердичеві.
Питання до працюючих мам у Бердичеві.
– Вчора та сьогодні зранку була повітряна тривога.
Як ви справляєтеся? Де діти до відбою? Адже якщо тривога до 7:30 в садочок та школу дітей не приймають, а мамі на 8:00 на роботу.
Я нещодавно в місті. Шукаю роботу до 17:00. Але на минулому тижні, та останні 2 дні тривога. Відповідно або діти йдуть з мамою на роботу ( але жодному роботодавцю це не сподобається, та і не є безпечно), або мама залишається вдома до відбою…але тоді втрачає роботу.
Підкажіть, будь ласка, як ви справляєтеся? У мене в місті нікого знайомого немає на підхваті…
Про що пишуть бердичівляни в інтернеті:






