Удень в Житомирі з вікна багатоповерхівки випав літній чоловік
У Житомирському районному управлінні поліції розповіли, що подія сталася на вулиці Вітрука.
«5 вересня близько 14:45 до поліції надійшло повідомлення про те, що з вікна багатоповерхівки по вулиці Вітрука в обласному центрі випав чоловік. На місці події працювали медики та слідчо-оперативна група Житомирського райуправління поліції. Встановлено, що потерпілим є 70-річний місцевий житель. Нині його госпіталізовано. Усі обставини події встановлюються», – повідомила старша інспекторка з комунікації Житомирського районного управління поліції Марина Вітвіцька.




