Реклама
Свіжі новини
ГоловнаНа Житомирщині поліцейські виїжджали до сімейного дебошира, а знайшли боєприпаси

На Житомирщині поліцейські виїжджали до сімейного дебошира, а знайшли боєприпаси

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

У результаті правоохоронці вилучили 670 набоїв та направили на експертне дослідження.

Реклама

Кілька місяців тому поліцейські викрили 31-річного чоловіка у незаконному зберіганні набоїв. Вони виявили правопорушення у червні, опрацьовуючи повідомлення про домашнє насильство: фігурант негідно поводився зі своїм братом.

Про це інформує 12 вересня Звягельський районний відділ поліції.

“На подвір’ї поблизу гаражного приміщення поліцейські помітили боєприпаси до автоматичної зброї, які, як з’ясувалось, зберігав дебошир.

Реклама

Тож працівники слідчо-оперативної групи відділення поліції №1 (Ємільчине) Звягельського райвідділу задокументували всі обставини та провели невідкладний обшук за місцем проживання чоловіка. У результаті правоохоронці вилучили 670 набоїв та направили на експертне дослідження.

Отримавши відповідні висновки експертиз, слідчі поліції оголосили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України. Нині обвинувальний акт скеровано до суду”, – йдеться у повідомленні.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Реклама
На Житомирщині поліцейські виїжджали до сімейного дебошира, а знайшли боєприпаси
Реклама
Читайте також
Реклама
Реклама
Реклама