Бунтівники вирішили рознести житомирську Михайлівську
На Михайлівській в Житомирі, у ніч з 11 на 12 вересня молоді люди розбили рекламний екран.
З камер відеоспостережень видно, що подія сталася після 2-ї години ночі.
Незважаючи на те, що у цей час діє комендантська година, на Михайлівській біля “Фори” знаходилась група підлітків.
Хлопці зривають та трощать урну для сміття, а потім починають жбурляти щось у відключений екран, розбиваючи його.





