Свіжі новини

ГоловнаСпортЖитомирське "Полісся" на виїзді переграло львівські "Карпати". ВІДЕО

Житомирське “Полісся” на виїзді переграло львівські “Карпати”. ВІДЕО

У матчі 8-го туру Прем’єр-ліги України між “Карпатами” та “Поліссям”, житомирська команда здобула перемогу з рахунком 3:1. Гра відбувалася під час осінньої зливи, що додало видовищності і динаміки.

Рахунок відкрили гості на 18-й хвилині, коли Крушинський вдало замкнув головою навіс від Гуцуляка. Відповідь “Карпат” не змусила себе чекати – вже через хвилину Мірошніченко зрівняв рахунок, пробивши в дальній кут воріт “Полісся”.

Перед перервою житомирська команда вийшла вперед завдяки голу Гуцуляка, який переправив м’яч у сітку після передачі Крушинського. У другому таймі “Карпати” мали шанс зрівняти рахунок, але удар головою Ігора влучив у поперечину.

На 70-й хвилині Назаренко збільшив перевагу “Полісся”, забивши красивий гол у дальню дев’ятку. Львівська команда намагалася скоротити відставання, але Альварес не зміг реалізувати свій момент.

Завдяки цій перемозі “Полісся” піднялося на 2-ге місце в турнірній таблиці з 17 очками, тоді як “Карпати” залишилися на 10-й позиції з 8 пунктами.