Житомирська міська рада проголосувала за звернення щодо підтримки Плану перемоги.
Таке рішення ухвалили на позачерговій сесії 1 листопада 2024 року.
«Цим звернення ми звертаємося до всіх міст-побратимів для того, щоб наблизити нашу перемогу. І сьогодні я прошу вас підтримати дане звернення. Проєкт рішення виносився на розгляд постійних комісій, комісії підтримали, прошу проголосувати проєкт в цілому», – сказала перед голосуванням секретар міської ради Галина Шиманська.
«За» проголосували 26 депутатів (всього в міській раді 42 депутати).
Також за пропозицією фракції «Європейська Солідарність» депутати проголосували за звернення до президента щодо внутрішнього плану дій, спрямованих на перемогу та підтримку економіки: також 26 «за».





