Вчора, 07 листопада, до Житомира прибули юні волейболісти, які змагалися в першому турі Чемпіонату України з волейболу “Дитяча ліга” серед юнаків 2009 року народження.
У спортивному протистоянні братимуть участь 5 команд з Овруча, Вінниці, Львову, Хмельницького та Житомирської області.
Чемпіонат триватиме упродовж 4 змагальних днів — до 10 листопада.
Житомирська ОВА бажає вдалої гри та позитивних емоцій!









