Десь місяць тому Житомир шокувала звістка про смерть відомого мешканця міста, який був дуже активним у мистецькому житті міста.
Чоловік, який помер, запамʼятався своєю участю у багатьох культурних заходах, концертах, репризах, виставах. Це була світла людина, яка любила всіх і всі любили його.
Сьогодні журналісти сайту Житомир-Онлайн дізналися про причину смерті цього чудового чоловіка – він покінчив життя самогубством. Бідолашний мав хворобу, за якою мʼясо на ногах відставало від кісток, він мав страшні болі, дуже мучився. Мабуть, тому й прийняв рішення покінчити із життям, бо не міг більше терпіти.
Світла памʼять світлій людині, якої так зараз не вистачає Житомиру і житомирянам…





