За словами Філіпа Жилле, у нього в бунгало є як скорпіони, так і кобри з гадюками. Наразі він занепокоєний майбутнім свого звіринця через низку труднощів: фінансування та вік.
Якщо більшість людей заводять додому собак і кішок, то 72-річний француз вирішив піти іншим шляхом. Про це йдеться в матеріалі South China Morning Post.
Проживає Філіп Жілле у своєму бунгало на заході Франції, і в нього вдома мешкає близько 400 екзотичних улюбленців — габонська гадюка, кобра, що плюється, пітон, крокодилячі черепахи, тарантули, скорпіони та навіть алігатори.
Коли у вітальню заходить хтось із незнайомців, то раптом із журнального столика лунає гарчання двометрових алігаторів Гатора й Аллі.
“Коли йде буря, він (Гатор, — ред.) приходить спати в моє ліжко. Люди думають, що я збожеволів”, — розповідає Філіп Жилле.
Під час пандемії коронавірусу у Філіпа Жилле почалися перші проблеми з фінансуванням, адже він більше не мал змоги організовувати дні відкритих дверей для збору коштів. Раніше такі зустрічі приносили до 100 тисяч євро на рік, однак тепер ситуація змінилася. Його відеоролики в соціальних мережах — основний спосіб донести людям ідею збереження природи.
Друга основна проблема — вік. Французу 72 роки й він почав турбуватися про майбутнє своїх тварин. Алігатори в середньому живуть до 100 років, а Аллі та Гатор досить молоді — їм близько 30.
Він уже почав навчати волонтерів догляду за тваринами та планує створити спеціальний притулок далеко від передмість, де не буде потреби в клітках і загонах. Для цього потрібні гроші.