Свіжі новини
ГоловнаПодіїУ Житомирській області рятувальники ліквідували наслідки двох ДТП

У Житомирській області рятувальники ліквідували наслідки двох ДТП

21 грудня о 16:49 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що необхідна допомога рятувальників у ліквідації наслідків дорожньо-транспортної пригоди, що сталася за участю двох легковиків поблизу с. Іванівка Березівської громади Житомирського району.

На місці стало відомо, що чотирьом особам допомогли вибратися з транспортних засобів очевидці події. 

Необхідно було звільнити водій однієї з автівок, якого затисло всередині. За допомогою гідравлічного розтискача та домкрата бійці ДСНС деблокували його та передали медикам. 

Окрім того, у с. Левків Глибочицької громади Житомирського району рятувальники також деблокували водія з понівеченого внаслідок ДТП автомобіля. Наразі усі обставини подій встановлюються.

Залиште свій коментар
Читайте також