У малинському міському парку розпочалися роботи з модернізації вуличного освітлення.
Про це 25 грудня розповіли у КП “Екоресурс”.
“Рішення про відновлення ліній електроживлення та стовпів освітлення було ухвалено керівництвом громади спільно з комунальниками під час робочої наради.
До проєкту залучено фахівців та працівників КП “Екоресурс”, які вже декілька днів працюють над оновленням освітлення. Це важливий крок не лише для комфорту відвідувачів, але й для забезпечення їхньої безпеки у вечірній час“, – йдеться у повідомленні.







