Війна це непросто. Коли я бачу автівки з надписом “На щиті”, в моєму місті, досі не можу звикнути, сповільнююсь, стишую розмову, завмираю всередині і затамовую дихання.
Друзі, допоможіть, будь ласка, відремонтувати два евакуаційних автомобіля, що транспортують загиблих воїнів з поля боя додому.
Незалежно від інтенсивності бойових дій та погодних умов, евакуація полеглих з поля бою, які лежать в полях Запорізької області, триває постійно, їх чекають вдома, вони гідні бути поховані з пошаною.
Є складні випадки, коли можливість евакуації обмежена, і це триває місяцями, та робиться все можливе щоб ніхто не був забутий і повернувся додому “На Щиті”
Банка на ремонт автомобілів для евакуації загиблих воїнів відкрита моїм другом військовим батальйону 138 об Тро, підтримайте, будь ласка!
Ціль зменшено, на ремонт однієї машини гроші зібрали завдяки кожному з вас!
Ціль: 36 000 ₴
Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/21RdT8Siuu
Номер картки банки
4441 1111 2082 6569
Дякую за кожну гривню, дякую і обіймаю. Уявіть свою чашку кави зі мною. Нехай вона допоможе рідним поховати своїх героїв.






