Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїУ Житомирі та в Любарській громаді під час пожежі загинули дві людини

У Житомирі та в Любарській громаді під час пожежі загинули дві людини

Упродовж доби на пожежах в Житомирській області загинули дві людини.

Реклама

Про це 12 лютого повідомляє головне управління ДСНС у Житомирській області.

«12 лютого о 16:03 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу у дерев’яному житловому будинку в с. Юрівка Любарської громади Житомирського району. По прибуттю рятувальників всередині спостерігалось сильне задимлення. Вогонь охопив одну із кімнат. У ході гасіння бійці ДСНС виявили біля ліжка тіло 70-річного господаря. О 16:58 пожежу локалізовано, а о 17:30 ліквідовано. Внаслідок надзвичайної події вогнем знищено речі домашнього вжитку, пошкоджено перекриття та внутрішнє облицювання стін. Попередньо зайнялось через порушення правил експлуатації пічного опалення», – йдеться у повідомленні.

Крім того, у Житомирі ввечері рятувальники залучалися на пожежу у квартирі однієї з багатоповерхівок.

Реклама

«В помешканні спостерігалося задимлення. В кімнаті на ліжку вогнеборці виявили 71-річного чоловіка без свідомості. Вони винесли його на сходову клітину та почали надавати домедичну допомогу. На жаль, незважаючи на усі спроби рятувальників людину врятувати не вдалося. На ліквідацію пожежі рятувальникам знадобилося пів години. Усі обставини наразі встановлюються», – інформує обласне управління ДСНС.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама