Свіжі новини
ГоловнаПодіїУ Житомирі розшукують 17-річну дівчину

У Житомирі розшукують 17-річну дівчину

У Житомирі розшукують 17-річну Вероніку Богдановську, яка наприкінці січня залишила домівку й досі не виходить на зв’язок.

Як повідомила речниця ГУ Нацполіції в Житомирській області Іванна Сілецька, правоохоронці ведуть пошуки Вероніки Сергіївни Богдановської, 2008 року народження.

За словами батьків, які звернулися до поліції 19 лютого, дівчина пішла з дому й не з’являється вже близько тижня. Це не перший випадок її зникнення, зазначила речниця поліції.

Прикмети зниклої: зріст близько 180 см, худорлява статура, світле волосся. Востаннє її бачили в темних штанах, червоній куртці та білих кросівках.

Правоохоронці закликають усіх, хто має будь-яку інформацію про місце перебування Вероніки Богдановської, звертатися за телефонами: 098-043-36-62, 067-451-26-85 або 102, а також до найближчого відділення поліції.

Читайте також
Передплата