Свіжі новини
ГоловнаПодіїСуд у справі Василя Муравицького з Житомира втретє перенесли

Суд у справі Василя Муравицького з Житомира втретє перенесли

Суд у справі журналіста з Житомира Василя Муравицького, якого звинувачують у державній зраді та розпалюванні національної ворожнечі, перенесли втретє.

Судове засідання у справі журналіста Василя Муравицького, яке мало відбутися 6 березня в Корольовському районному суді Житомира, було перенесено. Це вже третє відкладення розгляду справи. Попередні засідання, 3 лютого та 20 грудня 2024 року, також не відбулися — перше через хворобу одного з суддів, друге — за проханням самого Муравицького змінити захисника.

На засіданні 9 жовтня 2024 року, яке проходило в режимі відеозв’язку через те, що Василь Муравицький перебуває у Фінляндії, обвинувачений подав заяву про відведення суддів Ніни Анциборенко та Віри Шкірі. Захисниця Муравицького також клопотала про самовідвід, і сам обвинувачений підтримав це прохання.

Однак, колегія суддів відмовилася задовольнити заяву обвинуваченого про відвід суддів, а прокурор Вадим Левченко не підтримав клопотання захисниці. Після наради в нарадчій кімнаті суд прийняв рішення про задоволення заяви Муравицького та його адвокатки Марини Шолодько про її відвід.

Читайте також
Передплата