Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїНа Житомирщині бійці ДСНС врятували чоловіка, який провалився на ставку

На Житомирщині бійці ДСНС врятували чоловіка, який провалився на ставку

Черговий випадок порятунку з водойми сьогодні вранці стався на Бердичивщині. На ставку у м. Андрушівка бійці ДСНС врятували 85-річного чоловіка, який провалився у воду. Самостійно вибратись з води йому заважала густа рослинність. З відстані 5-6 метрів від берега його витягнули з води наші хлопці за допомогою рятувального кола та мотузки.

Реклама

Каретою швидкої допомоги постраждалого госпіталізували до медичного закладу з переохолодженням.

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама